Čas na serveru 05:00:46

Oldřich Kulhánek
Mých ztracených dvacet let

Id: 285905

Mých ztracených dvacet let

  •  / Mých ztracených dvacet let / Oldřich Kulhánek

lept/papír, rozměr ve výřezu 61,5 x 43 cm, značeno, popsáno ve spodní části, paspartováno a zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1053x

Vyvolávací cena:

15 352