Čas na serveru 14:38:18

Oldřich Kulhánek
Návrh bankovky

Id: 434201

Návrh bankovky

  •  / Návrh bankovky / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 31,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1299x

Vyvolávací cena:

27 000

Příhozy: 55