Čas na serveru 20:00:37

Oldřich Kulhánek
Pád No. 1

Id: 192704

Pád No. 1

  •  / Pád No. 1 / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr tisku 61 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno uprostřed dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1814x

Vyvolávací cena:

14 000