Čas na serveru 06:06:58

Oldřich Kulhánek
Pád No 3

Id: 381805

Pád No 3

  •  / Pád No 3 / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 64 x 47 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 578x

Vyvolávací cena:

15 500