Čas na serveru 14:26:31

Oldřich Kulhánek
Pád No 4

Id: 381804

Pád No 4

  •  / Pád No 4 / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 64 x 47 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2047x

Vyvolávací cena:

16 500