Čas na serveru 00:44:27

Oldřich Kulhánek
Parabola 1

Id: 381807

Parabola 1

  •  / Parabola 1 / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 79 x 57 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 580x

Vyvolávací cena:

17 555