Čas na serveru 13:16:54

Oldřich Kulhánek
Pocta Claudio Monteverdi

Id: 479602

Pocta Claudio Monteverdi

  •  / Pocta Claudio Monteverdi / Oldřich Kulhánek

lept/papír, rozměr ve výřezu 46 x 30 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 442x

Vyvolávací cena:

22 000