Čas na serveru 17:20:29

Oldřich Kulhánek
Pocta Jaroslavu Seifertovi

Id: 256101

Pocta Jaroslavu Seifertovi

  •  / Pocta Jaroslavu Seifertovi / Oldřich Kulhánek

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1370x

Vyvolávací cena:

6 000