Čas na serveru 14:19:09

Oldřich Kulhánek
Pocta Jaroslavu Seifertovi

Id: 437201

Pocta Jaroslavu Seifertovi

  •  / Pocta Jaroslavu Seifertovi / Oldřich Kulhánek

lept/papír, rozměr listu 41,5 x 32 cm, rozměr ve výřezu 30 x 21,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, nerámováno

zobrazeno: 984x

Vyvolávací cena:

4 100