Čas na serveru 11:34:23

Oldřich Kulhánek
Pocta rudolfinským malířům

Id: 429011

Pocta rudolfinským malířům

  •  / Pocta rudolfinským malířům / Oldřich Kulhánek

barevný lept/papír, rozměr listu 95 x 64 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 716x

Vyvolávací cena:

26 000

Účastníci: 18