Čas na serveru 00:10:51

Oldřich Kulhánek
Portrét muže

Id: 243305

Portrét muže

  •  / Portrét muže / Oldřich Kulhánek

lept/papír, rozměr ve výřezu 41 x 32 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2667x

Vyvolávací cena: