Čas na serveru 02:42:53

Oldřich Kulhánek
Poslední večeře

Id: 279103

Poslední večeře

  •  / Poslední večeře / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 42 cm, značeno, popsáno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2983x

Vyvolávací cena:

37 000

Účastníci: 19

Příhozy: 51