Čas na serveru 15:09:10

Oldřich Kulhánek
Poslední večeře

Id: 382202

Poslední večeře

  •  / Poslední večeře / Oldřich Kulhánek

litografie, rozměr ve výřezu 53 x 42,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1020x

Vyvolávací cena:

14 000