Čas na serveru 11:46:57

Oldřich Kulhánek
Requiem pro Vietnam II.

Id: 304601

Requiem pro Vietnam II.

  •  / Requiem pro Vietnam II. / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr listu 61 x 43 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1208x

Vyvolávací cena:

12 000