Čas na serveru 13:06:32

Oldřich Kulhánek
Ruce

Id: 473506

Ruce

  •  / Ruce / Oldřich Kulhánek
  •  / Ruce / Oldřich Kulhánek
  •  / Ruce / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 17 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2308x

Vyvolávací cena:

7 500