Čas na serveru 16:37:38

Oldřich Kulhánek
Rudolf II.

Id: 412601

Rudolf II.

  •  / Rudolf II. / Oldřich Kulhánek

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 90,5 x 59,5 cm (velký formát!!!), značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno

zobrazeno: 1369x

Vyvolávací cena:

40 000