Čas na serveru 10:32:43

Oldřich Kulhánek
Rudolf II.

Id: 458502

Rudolf II.

  •  / Rudolf II. / Oldřich Kulhánek

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 15 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 303x

Vyvolávací cena:

10 000