Čas na serveru 15:46:43

Oldřich Kulhánek
Ruka

Id: 360601

Ruka

  •  / Ruka / Oldřich Kulhánek
  •  / Ruka / Oldřich Kulhánek
  •  / Ruka / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 712x

Vyvolávací cena:

15 700