Čas na serveru 09:30:40

Oldřich Kulhánek
Sebastián I.

Id: 345701

Sebastián I.

  •  / Sebastián I. / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 69 x 52,5 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno 17/100, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 955x

Vyvolávací cena:

16 000