Čas na serveru 01:50:11

Oldřich Kulhánek
Situation No. 4

Id: 243103

Situation No. 4

  •  / Situation No. 4 / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 34 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen certifikát autenticity

zobrazeno: 1421x

Vyvolávací cena:
4 800

17 600