Čas na serveru 14:05:11

Oldřich Kulhánek
Soulad

Id: 270003

Soulad

  •  / Soulad / Oldřich Kulhánek
  •  / Soulad / Oldřich Kulhánek
  •  / Soulad / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 60 x 43 cm, značeno, popsáno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 5807x

Vyvolávací cena:

24 000