Čas na serveru 21:42:47

Oldřich Kulhánek
Souznění

Id: 149301

Souznění

  •  / Souznění / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, číslováno uprostřed dole 54/90, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4030x

Vyvolávací cena:

14 000