Čas na serveru 12:02:48

Oldřich Kulhánek
Souzvuk

Id: 302603

Souzvuk

  •  / Souzvuk / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 37 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2920x

Vyvolávací cena:

23 000