Čas na serveru 17:09:04

Oldřich Kulhánek
Stomarkovka

Id: 468403

Stomarkovka

  •  / Stomarkovka / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 59 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1585x

Vyvolávací cena:

34 000