Čas na serveru 15:40:01

Oldřich Kulhánek
Studie portétu

Id: 231002

Studie portétu

  •  / Studie portétu / Oldřich Kulhánek

barevná litografie/papír rozměr ve výřezu 69 x 53 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 1405x

Vyvolávací cena:

16 000