Čas na serveru 03:46:09

Oldřich Kulhánek
The Dream

Id: 257404

The Dream

  •  / The Dream / Oldřich Kulhánek

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 43 x 28 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1120x

Vyvolávací cena:

12 500