Čas na serveru 07:02:27

Oldřich Kulhánek
Ucho

Id: 92204

Ucho

  •  / Ucho / Oldřich Kulhánek
  •  / Ucho / Oldřich Kulhánek
  •  / Ucho / Oldřich Kulhánek
  •  / Ucho / Oldřich Kulhánek

litografie/papí, velikost tisku 38 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole "autorský tisk", paspartováno, rámováno

zobrazeno: 1833x

Vyvolávací cena:

2 200