Čas na serveru 20:59:42

Oldřich Kulhánek
Vzpomínka

Id: 306402

Vzpomínka

  •  / Vzpomínka / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr listu 49 x 35 cm, značeno, datováno, popsáno ve spodní části, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1245x

Vyvolávací cena:
3 200

4 400