Čas na serveru 15:01:57

Oldřich Kulhánek
Za všechny peníze

Id: 404404

Za všechny peníze

  •  / Za všechny peníze / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 41,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, pamětní list státní tiskárny cenin, autorský tisk

zobrazeno: 5171x

Vyvolávací cena:

52 000