Čas na serveru 18:18:16

Oskar Kokoschka
Jednooký muž

Id: 72802

Jednooký muž

  •  / Jednooký muž / Oskar Kokoschka

litografie/papír, rozměr ve výřezu 62 x 47 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 36/150, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2848x

Vyvolávací cena:

7 500