Čas na serveru 04:22:04

Oskar Laske
Mánes

Id: 506901

Mánes

  •  / Mánes / Oskar Laske
  •  / Mánes / Oskar Laske
  •  / Mánes / Oskar Laske
  •  / Mánes / Oskar Laske

kombinovaná technika/papír, rozměr 38 x 54 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, bude přiložen znalecký posudek Mgr. Ivo Habána Ph.D.

zobrazeno: 1783x

Vyvolávací cena:
7 500

9 500

2024,06-1,25,20,43,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu