Čas na serveru 04:09:22

Oskar Laske
Mánes

Id: 506901

Mánes

  •  / Mánes / Oskar Laske
  •  / Mánes / Oskar Laske
  •  / Mánes / Oskar Laske
  •  / Mánes / Oskar Laske

kombinovaná technika/papír, rozměr 38 x 54 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek Mgr. Ivo Habána Ph.D.

zobrazeno: 2675x

Vyvolávací cena:
7 500

29 100