Čas na serveru 07:03:42

Ota Bubeníček
Bouřkový den

Id: 115108

Bouřkový den

  •  / Bouřkový den / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 25 x 31 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, drobně poškozený rám, obraz v původním stavu, PO

zobrazeno: 1873x

Vyvolávací cena:

17 000