Čas na serveru 16:35:31

Ota Bubeníček
Chaloupka na Svratce

Id: 99404

Chaloupka na Svratce

  •  / Chaloupka na Svratce / Ota Bubeníček

olej/lepenka, rozměr 33 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5465x

Vyvolávací cena:

12 600