Čas na serveru 14:58:38

Ota Bubeníček
Chaloupka pod mezí

Id: 93404

Chaloupka pod mezí

  •  / Chaloupka pod mezí / Ota Bubeníček

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, lehce zvlněná lepenka, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3615x

Vyvolávací cena:

9 500