Čas na serveru 15:41:12

Ota Bubeníček
Mladá Vožice

Id: 144003

Mladá Vožice

  •  / Mladá Vožice / Ota Bubeníček

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 27 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1522x

Vyvolávací cena:
1 200

2 300