Čas na serveru 16:39:27

Ota Bubeníček
Na samotě

Id: 410101

Na samotě

  •  / Na samotě / Ota Bubeníček
  •  / Na samotě / Ota Bubeníček
  •  / Na samotě / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, oděrky v malbě

zobrazeno: 6504x

Vyvolávací cena:

20 000