Čas na serveru 20:57:56

Ota Bubeníček
V mé Vožici

Id: 1079

V mé Vožici

  •  / V mé Vožici / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 20 x 32 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datace a věnování, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4349x

Vyvolávací cena:

14 500