Čas na serveru 14:59:21

Ota Bubeníček
Západ slunce

Id: 70303

Západ slunce

  •  / Západ slunce / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 21 x 26,5 cm, signováno vlevo dole, 20. léta 20. století, oděrky na rámu, lehce poškozená malba, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3381x

Vyvolávací cena:

8 900