Čas na serveru 22:02:18

Akt

Id: 27616

Akt

  •  / Akt / Ota Janeček
  •  / Akt / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 61 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3674x

Vyvolávací cena:
3 800