Čas na serveru 17:20:06

Hlava

Id: 420101

Hlava

  •  / Hlava / Ota Janeček
  •  / Hlava / Ota Janeček

olej/sololit, rozměr 20 x 27 cm, značeno a datováno v ploše malby, rámováno, přiložen Certifikát autorství vydaný Ing. Tomášem Janečkem

zobrazeno: 2989x

Vyvolávací cena:

41 000