Čas na serveru 23:56:07

Portrét dívky

Id: 226608

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr 40 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1685x

Vyvolávací cena:

14 500