Čas na serveru 18:27:38

Ptáček v travách

Id: 293501

Ptáček v travách

  •  / Ptáček v travách / Ota Janeček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2806x

Vyvolávací cena:

85 000

Účastníci: 21

Příhozy: 59