Čas na serveru 11:58:39

Smrečiny

Id: 246506

Smrečiny

  •  / Smrečiny / Ota Janeček
  •  / Smrečiny / Ota Janeček
  •  / Smrečiny / Ota Janeček

kombinovaná technika/pastel/akvarel/ruční papír, rozměr listu 42 x 58 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3739x

Vyvolávací cena:

13 000