Čas na serveru 15:21:25

Žhavé léto

Id: 281202

Žhavé léto

  •  / Žhavé léto / Ota Janeček
  •  / Žhavé léto / Ota Janeček
  •  / Žhavé léto / Ota Janeček

pastel/ruční papír, rozměr listu 26,5 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2988x

Vyvolávací cena:

28 000

Účastníci: 20