Čas na serveru 19:59:58

Žhavé léto

Id: 281202

Žhavé léto

  •  / Žhavé léto / Ota Janeček
  •  / Žhavé léto / Ota Janeček
  •  / Žhavé léto / Ota Janeček

pastel/ruční papír, rozměr listu 26,5 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3691x

Vyvolávací cena:

28 000

Účastníci: 20