Čas na serveru 13:11:30

Otakar Hůrka
Cesta

Id: 1014

Cesta

  •  / Cesta / Otakar Hůrka
  •  / Cesta / Otakar Hůrka
  •  / Cesta / Otakar Hůrka
  •  / Cesta / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 70 cm, signováno vlevo dole OTAKAR HŮRKA, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2896x

Vyvolávací cena:
2 200

11 500