Čas na serveru 17:17:42

Otakar Hůrka
Krajina s břízou

Id: 114

Krajina s břízou

  •  / Krajina s břízou / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr plátna 80 x 61 cm, signováno LD, drobné oděrky na obrazu, silná krakeláž, nově rámováno

zobrazeno: 3124x

Vyvolávací cena:

28.11.2012, 21:20:00

28.11.2012 21:19 6 500 Kč