Čas na serveru 18:29:59

Otakar Hůrka
Pod břízou

Id: 329

Pod břízou

  •  / Pod břízou / Otakar Hůrka
  •  / Pod břízou / Otakar Hůrka
  •  / Pod břízou / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr plátna 51 x 65 cm, signováno vlevo dole, drobné otluky na rámu

zobrazeno: 2413x

Vyvolávací cena:

4 300