Čas na serveru 14:01:27

Otakar Hůrka
Pod břízou

Id: 329

Pod břízou

  •  / Pod břízou / Otakar Hůrka
  •  / Pod břízou / Otakar Hůrka
  •  / Pod břízou / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr plátna 51 x 65 cm, signováno vlevo dole, drobné otluky na rámu

zobrazeno: 2755x

Vyvolávací cena:

4 300