Čas na serveru 18:11:21

Otakar Hůrka
Stará roubenka

Id: 61302

Stará roubenka

  •  / Stará roubenka / Otakar Hůrka

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1414x

Vyvolávací cena:

4 900