Čas na serveru 08:50:55

Otakar Lebeda
Cesta pod kopcem

Id: 141402

Cesta pod kopcem

  •  / Cesta pod kopcem / Otakar Lebeda

olej/plátno/podloženo kartonem rozměr 25 x 38 cm, nesignováno, zaskleno, rámováno, bude přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 3720x

Vyvolávací cena:
8 000

62 000

Příhozy: 57