Čas na serveru 10:52:08

Otakar Nejedlý
Horská krajina

Id: 111201

Horská krajina

  •  / Horská krajina / Otakar Nejedlý

olej/plátno, rozměr 37 x 45 cm, signováno vpravo dole, v minulosti rentoilováno, restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3326x

Vyvolávací cena:

26 222